sportowe kostiumy plażowe

Sportowe kostiumy kąpielowe

Plażowe kostiumy kąpielowe

Coraz bardziej popularne i chętniej kupowane – kostiumy kąpielowe, bo o nich mowa, są doskonałym zamiennikiem dla zbyt wiele odkrywających strojów kąpielowych w typie bikini, czy jednoczęściowych strojów, w których opalanie jest znacznie utrudnione. Sportowe kostiumy kąpielowe to doskonałe rozwiązanie dla wielu pań o różnej sylwetce.

Sportowy strój kąpielowy Sportowy strój plażowy

Stroje sportowe tego typu posiadają wiele zalet. Najważniejsze jest to, że gwarantują bardzo wysoki komfort nie tylko podczas opalania, ale przede wszystkim intensywnego pływania czy uprawiania sportów plażowych. Sportowe kostiumy kąpielowe to stroje przeznaczone nie tylko dla tych, którzy kochają sport i sportowe marki.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Dwuczęściowy strój kąpielowy

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Co więcej, przeznaczone są one nie tylko dla tych kobiet, które posiadają sportową figurę – mogą w nich chodzić panie o różnym typie budowy sylwetki. Choć w przypadku bardziej obfitych kształtów poleca się jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, które ze względu na swój krój są w stanie ukryć takie wady jak zbyt obfity biust czy nieładny kształt bioder:

Strój kąpielowy jednoczęściowy dla otyłych kobiet

Post Author: gwiazdeczka★

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.